T&M VasaraOpen 2019 vienetų teniso turnyras 2019 m ( - )
T&M VasaraOpen 2019 vienetų teniso turnyras 2019 m.

 

I etapas

I grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Gelmius
Mažeikis
Tomas
Ališauskas
Algimantas
Laurinavičius
Mantas
Mikalopas
Andrej
Mardusevič
Simonas
Šaškovas
Aurelijus
Balsys
Rezervas
VYRAI 5+ m. Igr
Šarūnas
Padolskis
Andrius
Guzaitis
Karolis
Kvietkauskas
Gvidas
Minkevičius
II grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Marekas
Maliuk
Giedrius
Židonis
Antanas
Laurinavičius
Daumantas
Matulis
Dainius
Sivickis
Žygintas
Jonaitis
Giedrius
Paulauskas
Dainius
Vyčas
Vladimir
Kozlovskij
Tomas
Kvaraciejus
Sergejus
Ivanovas
Paulius
Valatka
Vygandas
Pigaga
III grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Martynas
Matekonis
Sigita
Ligeikienė
Lauras
Lukošius
Karolis
Urbonas
Vaidas
Daunaravičius
Rimantas
Stanaitis
Mindaugas
Deksnys
Arvydas
Stankevičius
Vytautas
Šneideris
Petras
Kašinskas
Jūratė
Radvilavičiūtė
Aleksandr
Siniavskij
IV grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Paulius
Šeikus
Vytautas
Juršėnas
Audrūnas
Slepkovas
Laimonas
Tranas
Saulius
Valalis
Feliksas
Miliutis
Maksimas
Barochas
Tomas
Grigas
Eduardas
Bušmič
Darius
Kauneckas
Erhan
Turgut
Egidijus
Paleckis
V grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Mažvydas
Kurys
Vilius
Urba
Andrius
Bialobžeskis
Egidijus
Petrėnas
Vytautas
Adomaitis
Romas
Jokubauskas
Aidas
Danilovas
Augustas
Štaras
Vytenis
Kazlauskas
Henrik
Godlievskij
Simonas
Aukštikalnis
Povilas
Kručkauskas
Rezervas
V gr
VI grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Rūtenis
Virbickas
Aurelijus
Balčiauskas
Stepan
Meleshko
Gediminas
Žeromskas
Robertas
Šimkevičius
Egidijus
Civilika
Tadas
Grybinas
Rokas
Bukauskas
Marijus
Kasteckas
Andrejus
Žiriakovas
Rezervas
VI gr
I grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Živilė
Žiukaitė
Jurgita
Judickienė
Erika
Petraitienė
Ieva
Radzevičiūtė
Julija
Stonytė
Vilma
Zapolskienė
Laura
Grybienė
Laima
Valiukonytė
Lina
Piešinienė
Jūratė
Gvazdauskienė
Enrika
Baltsesren
Dominyka
Tamulynė
II grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Laura
Vanagaitė
Birutė
Kalanovaitė
Jolita
Endriukaitienė
Kornelija
Lubauskienė
Jovita
Dikčiūtė
Anastasija
Ranceva
Sandra
Kanopkaitė
Viktorija
Žemčiugova
Indrė
Januševičiūtė
Natalija
Naginė
Goda
Pereckaitė
Agnė
Palubinskaitė Šeikė
 

T&M VasaraOpen 2019 vienetų teniso turnyras 2019 m (2019-06-01 - 2019-09-30) (Sužaista: 337/541 63%)

T&M VasaraOpen 2019 vienetų teniso turnyras 2019 m.

 

 

 
Vaidas DaunaravičiusSigita Ligeikienė63632019-09-30III grupė
Vytenis KazlauskasVytautas Adomaitis61642019-09-30V grupė
Tomas GrigasVytautas Juršėnas63622019-09-30IV grupė
Laimonas TranasPaulius Šeikus61762019-09-29IV grupė
Laimonas TranasVytautas Juršėnas62622019-09-29IV grupė
Birutė KalanovaitėAnastasija Ranceva6406742019-09-29II grupė
Laura GrybienėIeva Radzevičiūtė62622019-09-28I grupė
Laimonas TranasErhan Turgut762019-09-28IV grupė
Vytenis KazlauskasHenrik Godlievskij16751052019-09-27V grupė
Goda PereckaitėAgnė Palubinskaitė Šeikė1052019-09-27II grupė
Vaidas DaunaravičiusRimantas Stanaitis76632019-09-27III grupė
Romas JokubauskasVytautas Adomaitis63612019-09-27V grupė
Erika PetraitienėJūratė Gvazdauskienė61622019-09-27I grupė
Kornelija LubauskienėAgnė Palubinskaitė Šeikė60602019-09-26II grupė
Dainius SivickisAntanas Laurinavičius762019-09-26II grupė
Audrūnas SlepkovasPaulius Šeikus61632019-09-26IV grupė
Viktorija ŽemčiugovaJovita Dikčiūtė982019-09-25II grupė
Dainius VyčasŽygintas Jonaitis62612019-09-25II grupė
Henrik GodlievskijSimonas Aukštikalnis64632019-09-24V grupė
Dainius VyčasTomas Kvaraciejus64612019-09-24II grupė
 

I etapas

I grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Gelmius
Mažeikis
Tomas
Ališauskas
Algimantas
Laurinavičius
Mantas
Mikalopas
Andrej
Mardusevič
Simonas
Šaškovas
Aurelijus
Balsys
Rezervas
VYRAI 5+ m. Igr
Šarūnas
Padolskis
Andrius
Guzaitis
Karolis
Kvietkauskas
Gvidas
Minkevičius
Gelmius
Mažeikis
0
Tomas
Ališauskas
6
Algimantas
Laurinavičius
11
Mantas
Mikalopas
4
Andrej
Mardusevič
7
Simonas
Šaškovas
11
Aurelijus
Balsys
3
Rezervas
VYRAI 5+ m. Igr
0
Šarūnas
Padolskis
5
Andrius
Guzaitis
0
Karolis
Kvietkauskas
14
Gvidas
Minkevičius
2
II grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Marekas
Maliuk
Giedrius
Židonis
Antanas
Laurinavičius
Daumantas
Matulis
Dainius
Sivickis
Žygintas
Jonaitis
Giedrius
Paulauskas
Dainius
Vyčas
Vladimir
Kozlovskij
Tomas
Kvaraciejus
Sergejus
Ivanovas
Paulius
Valatka
Vygandas
Pigaga
Marekas
Maliuk
14
Giedrius
Židonis
11
Antanas
Laurinavičius
19
Daumantas
Matulis
19
Dainius
Sivickis
17
Žygintas
Jonaitis
13
Giedrius
Paulauskas
11
Dainius
Vyčas
23
Vladimir
Kozlovskij
14
Tomas
Kvaraciejus
23
Sergejus
Ivanovas
17
Paulius
Valatka
23
Vygandas
Pigaga
15
III grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Martynas
Matekonis
Sigita
Ligeikienė
Lauras
Lukošius
Karolis
Urbonas
Vaidas
Daunaravičius
Rimantas
Stanaitis
Mindaugas
Deksnys
Arvydas
Stankevičius
Vytautas
Šneideris
Petras
Kašinskas
Jūratė
Radvilavičiūtė
Aleksandr
Siniavskij
Martynas
Matekonis
6
Sigita
Ligeikienė
5
Lauras
Lukošius
11
Karolis
Urbonas
9
Vaidas
Daunaravičius
18
Rimantas
Stanaitis
4
Mindaugas
Deksnys
11
Arvydas
Stankevičius
18
Vytautas
Šneideris
14
Petras
Kašinskas
18
Jūratė
Radvilavičiūtė
9
Aleksandr
Siniavskij
0
IV grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Paulius
Šeikus
Vytautas
Juršėnas
Audrūnas
Slepkovas
Laimonas
Tranas
Saulius
Valalis
Feliksas
Miliutis
Maksimas
Barochas
Tomas
Grigas
Eduardas
Bušmič
Darius
Kauneckas
Erhan
Turgut
Egidijus
Paleckis
Paulius
Šeikus
6
Vytautas
Juršėnas
7
Audrūnas
Slepkovas
15
Laimonas
Tranas
18
Saulius
Valalis
15
Feliksas
Miliutis
20
Maksimas
Barochas
12
Tomas
Grigas
14
Eduardas
Bušmič
16
Darius
Kauneckas
8
Erhan
Turgut
6
Egidijus
Paleckis
10
V grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Mažvydas
Kurys
Vilius
Urba
Andrius
Bialobžeskis
Egidijus
Petrėnas
Vytautas
Adomaitis
Romas
Jokubauskas
Aidas
Danilovas
Augustas
Štaras
Vytenis
Kazlauskas
Henrik
Godlievskij
Simonas
Aukštikalnis
Povilas
Kručkauskas
Rezervas
V gr
Mažvydas
Kurys
6
Vilius
Urba
8
Andrius
Bialobžeskis
6
Egidijus
Petrėnas
4
Vytautas
Adomaitis
5
Romas
Jokubauskas
19
Aidas
Danilovas
10
Augustas
Štaras
6
Vytenis
Kazlauskas
19
Henrik
Godlievskij
19
Simonas
Aukštikalnis
2
Povilas
Kručkauskas
7
Rezervas
V gr
0
VI grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Rūtenis
Virbickas
Aurelijus
Balčiauskas
Stepan
Meleshko
Gediminas
Žeromskas
Robertas
Šimkevičius
Egidijus
Civilika
Tadas
Grybinas
Rokas
Bukauskas
Marijus
Kasteckas
Andrejus
Žiriakovas
Rezervas
VI gr
Rūtenis
Virbickas
7
Aurelijus
Balčiauskas
15
Stepan
Meleshko
9
Gediminas
Žeromskas
3
Robertas
Šimkevičius
4
Egidijus
Civilika
6
Tadas
Grybinas
14
Rokas
Bukauskas
4
Marijus
Kasteckas
7
Andrejus
Žiriakovas
0
Rezervas
VI gr
0
I grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Živilė
Žiukaitė
Jurgita
Judickienė
Erika
Petraitienė
Ieva
Radzevičiūtė
Julija
Stonytė
Vilma
Zapolskienė
Laura
Grybienė
Laima
Valiukonytė
Lina
Piešinienė
Jūratė
Gvazdauskienė
Enrika
Baltsesren
Dominyka
Tamulynė
Živilė
Žiukaitė
8
Jurgita
Judickienė
21
Erika
Petraitienė
18
Ieva
Radzevičiūtė
8
Julija
Stonytė
18
Vilma
Zapolskienė
9
Laura
Grybienė
19
Laima
Valiukonytė
21
Lina
Piešinienė
17
Jūratė
Gvazdauskienė
6
Enrika
Baltsesren
9
Dominyka
Tamulynė
11
II grupė (2019-06-01 - 2019-09-30)TaškaiVieta
Laura
Vanagaitė
Birutė
Kalanovaitė
Jolita
Endriukaitienė
Kornelija
Lubauskienė
Jovita
Dikčiūtė
Anastasija
Ranceva
Sandra
Kanopkaitė
Viktorija
Žemčiugova
Indrė
Januševičiūtė
Natalija
Naginė
Goda
Pereckaitė
Agnė
Palubinskaitė Šeikė
Laura
Vanagaitė
5
Birutė
Kalanovaitė
13
Jolita
Endriukaitienė
0
Kornelija
Lubauskienė
15
Jovita
Dikčiūtė
6
Anastasija
Ranceva
7
Sandra
Kanopkaitė
10
Viktorija
Žemčiugova
13
Indrė
Januševičiūtė
20
Natalija
Naginė
3
Goda
Pereckaitė
15
Agnė
Palubinskaitė Šeikė
7

PASTABA: Vietos grupėse paskaičiuotos automatiškai. Algoritmas neįvertina turnyro nuostatų rezultato skaičiavimui, kai dalyviai surenka vienodą taškų skaičių grupėje.